Feragatname | Bugass Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Feragatname

Telif hakkı

Resimler, metinler ve veriler dahil olmak üzere bu sitenin içeriğinin telif hakkı Bugass Radyant Isıtma tarafından korunmaktadır. Bu sitenin veya herhangi bir bölümünün kopyalanması, Bugass Radyant Isıtma'nin önceden yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz.

Markalar

Aksi belirtilmedikçe, tüm markalar Bugass Radyant Isıtma'nin mülkiyetindedir. Bu hem kelimeler hem de resimler için geçerlidir. Bugass Radyant Isıtma'nin yazılı izni olmadan bu markaların kullanılmasına izin verilmez.

Yükümlülük

Bu sitenin içeriği Mark İklim Teknoloji tarafından büyük bir özen ve dikkatle hazırlanmıştır.

Ancak Bugass Radyant Isıtma, içeriğin ve burada yer alan özel bilgi ve verilerin her zaman ve her açıdan doğru ve eksiksiz olduğunu garanti edemez.

Bugass Radyant Isıtma, bilgilerin eksiksizliği ve doğruluğu konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca Mark İklim Teknoloji, sitenin veya siteden elde edilen bilgilerin kullanımından kaynaklanan veya herhangi bir şekilde kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu aynı zamanda sitenin herhangi bir şekilde erişilebilir olmaması için de geçerlidir.

Alıntılama

Bu web sitesinin veya bölümlerinin alıntılanması yasaktır.

Kişisel bilgiler

Bugass Radyant Isıtma, Gizlilik Bildiriminde kişisel verilerin toplanmasını ve kullanılmasını nasıl ele aldığını belirtir.