Gizlilik Sözleşmesi | Bugass Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gizlilik Sözleşmesi

Müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer yüklenicilerin kişisel verilerinin toplanması ve kullanılması

Sizinle herhangi bir sözleşme yapmak ve yürütmek için gerekli olduğundan, bize sağladığınız kişisel verileri toplayacağımıza ve kullanacağımıza dikkatinizi çekmek isteriz. Bu hem (potansiyel) müşterilerimiz hem de mal ve/veya hizmet satın aldığımız taraflar için geçerlidir.

Bizim (potansiyel) bir müşterimiz iseniz, verilerinizi size bir fiyat teklifi göndermek, belirli bir ürün veya hizmetin hangi spesifikasyonlara veya isteklere uyması gerektiğini belirleyebilmek, malları teslim edebilmek veya sizin adınıza iş yapabilmek, faturaları temin edebilmek ve sözleşmenin uygulama yönleri hakkında sizinle sorunsuz ve verimli bir şekilde iletişim kurabilmek.

(Potansiyel) bir tedarikçi veya farklı bir yüklenici iseniz, kişisel bilgileriniz ayrıca sözleşmenin akdedilmesi ve ifası için gereklidir. Satın alırken, bu, bize göre belirli bir ürün veya hizmetin hangi özelliklere veya isteklere uyması gerektiğini size bildirmek, size bir fiyat teklifi talebi göndermek veya sizinle sipariş vermek, faturalarınızı ödemek ve iletişim kurmak için gereklidir. sizinle anlaşmanın diğer yönleri hakkında hızlı ve verimli bir şekilde.

Kişisel verilerinizi bize sağlamak zorunda değilsiniz. Bize hiç veya yetersiz kişisel veri sağlarsanız, yukarıda belirtilen faaliyetleri gerçekleştiremememiz mümkündür.

Üçüncü taraflara aktarım

Sizinle olası bir sözleşmenin uygulanmasıyla bağlantılı olarak, kişisel verilerinizi bize parça, malzeme ve ürün tedarik eden veya talimatlarımız doğrultusunda iş yapan taraflara vermemiz gerekebilir. Ayrıca, kişisel verilerinizin bir parçasını oluşturduğu satış ve satın alma idaremizin (kısımlarının) saklanması için sunucu alanı kullanıyoruz. Ayrıca e-postalar ve diğer dosyalar için Microsoft Office ve ilgili depolama seçeneklerini kullanıyoruz. Bir haber bülteni gönderme hizmeti kullandığımız için, kişisel verileriniz sonunda bu hizmetin sağlayıcısına iletilir.

Pazarlama

Bize izin verdiyseniz, bize vermiş olduğunuz kişisel verileri gelecekte sizi kişisel olarak e-posta ile mevcut ve yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek ve teklif vermek için saklayacağız ve kullanacağız. Bu. Mailchimp kullanıyoruz. Size her reklam e-postası gönderdiğimiz zaman, abonelikten çıkmak istediğinizi bize bildirme fırsatınız olur. Bunun için lütfen her postanın altındaki abonelikten çıkma bağlantısına bakın.

Kişisel verilerin saklanma süresi

Bizden bir fiyat teklifi talep ettiyseniz ancak henüz müşterimiz olmadıysanız, verilerinizi son görüşmemizden en geç yedi yıl sonra sileceğiz. Sizden bir fiyat teklifi almış olsak da müşteriniz olmamış olsak bile, kişisel verileriniz son görüşmemizden en geç yedi yıl sonra silinecektir. Müşterimiz olduysanız veya biz yanınızdaysak, kişisel verilerinizi sizinle olan sözleşmenin tam olarak akdedildiği mali yılın bitiminden itibaren yedi yıl süreyle saklayacağız. Yedi yıllık süre, idaremizi Hollanda Vergi Makamları adına tutmakla yükümlü olduğumuz süreye tekabül etmektedir. Bu sürenin sonunda kişisel verilerinizi sileceğiz.

Haklarınız

Bizden kendi kişisel verilerinizi görüntülememizi isteme hakkına sahipsiniz. Bunu yapmak için bir nedeniniz varsa, kişisel bilgilerinizi tamamlamamızı veya yanlışlıkları değiştirmemizi de talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinizin silinmesini veya kişisel verilerinizin kullanımının sınırlandırılmasını talep etme hakkına da sahipsiniz. Ayrıca verilerinizin toplanmasına ve kullanılmasına itiraz edebilirsiniz. Son olarak, kişisel veri dosyanızı almamızı veya bu verileri üçüncü kişilere aktarmamızı talep edebilirsiniz. Haklarınızı kullanmak için şu adresle iletişime geçebilirsiniz.

BUGASS RADYANT ISITMA SAN. VE TİC A.Ş

Şeyhli, Hilal Caddesi, Gülfîdan Sokağı No:12-1/2, 34906
Pendik/İstanbul