Hakkımızda | Bugass Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
1970 de başlayan Isı sektöründeki yürüyüşümüz devam ediyor. O dönemlerde Isıtma Kazanları ve Merkezi Isıtma Sistemleri konusunda sektörün güçlü imalatçısı olarak edindiğimiz birikimleri geleceğe taşıyoruz.

Yıllardır Bugass markası ile Radyant ısıtma sektörüne bir hareket getirdik. Şimdi ise imalat geleneğimizi sürdürerek ısı sektörünün bu alanına inovatif boyutlar katacak atılımlar için çalışıyoruz.

Hedefimiz ısınma ihtiyacını enerji kaynakları ve emek gücünde verimsizliğe düşmeden karşılayacak optimum ürünler tasarlamak ve bu alanda enerjiyi doğru kullanan ürünler ile gelişime katkı sağlamaktır. 

Gerçek şudur ki her dönemde yaşam konforunun alt yapısında yer alan kalıcı ürünler; fayda-maliyet ilişkisi ile kişisel beklentileri optimize edebilen ürünler olmuştur. Bu ideali karşılamak üzere bünyemizde oluşturulan AR-GE ünitemiz; kendi bilgi birikimimizin üzerine sektör ile ilgili dünyada değişen ve gelişen teknolojileri de koyarak, müşteri beklentileri doğrultusunda standartlara uygun, ekonomik, verimli ve inovatif yeni ürünlerin tasarım süreçlerini devam ettirmektedir.

Yanı sıra uluslararası bilinirliğe kavuşmuş değerli markalar ile yürüttüğümüz distribütörlük şeklindeki iş birlikleri de pazara sunduğumuz ürün ve hizmet standardımızı üst seviyelere taşımaktadır.

Bugass, sektöründe emin adımlarla kendini geliştiren ve iki gününü aynı etmeyen anlayışı ile yürüyüşünü sürdüren bir kuruluştur. Müşterilerine güven sunmayı önceleyen bu varoluş süreci markamızın temel ilkesidir...

VİZYONUMUZ
Isınma ihtiyacı olan büyük-küçük, kapalı-açık her mekan için:
Enerjiyi ihtiyaç kadar kullanabilen, yüksek verimli, ekonomik, işlevsel, çevre dostu ve estetik ürünler ile Türkiye ve Dünya pazarında tercih edilen bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağı, geniş ürün gamı ve hizmet kalitesiyle mutlu ve bağımlı müşteriler oluşturmaktır.