Ürünlerimiz | Bugass Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Bugass Radyant Isıtıcıları

Isıtma, soğutma, havalandırma ve hava işleme alanında lider bir ürün yelpazesi olan Bugass Radyant Isıtıcılarının iklimlendirme ekipmanlarını tanıyın. Hedefimiz? Herkes için en uygun iç mekan iklimi.

Sıcak Hava Üreteçleri
Sıcak Hava Üreteçleri

Doğalgazla çalışan sıcak hava üreteçleri, bir ısı eşanjöründe yakılan doğalgazdan açığa çıkan ısıl enerjiyi bulundukları ortama aktaran cihazlardır. Basit anlatımla...

Kategoriyi Göster
Borulu Radyant Isıtma
Borulu Radyant Isıtma

Bugass Radyant Isıtma, çeşitli gaz yakıtlı radyant ısıtma sistemleri üretmektedir. Gazla çalışan radyant ısıtıcı serimiz, yüksek verimliliğe sahip siyah borulu...

Kategoriyi Göster

Her sektör için optimum iç ortam sıcaklığı

Isınmada ideal olan fayda-maliyet ilişkisini optimize etmek yani ihtiyaç kadar ısınmayı temin etmek ve asla enerji israfı yapmamaktır. Otomasyonun uygulanmadığı manuel ısıtma sistemlerin de maalesef cihaz seçimine bağlı olarak enerji israfı artabilmektedir.

Ortamın az ısınması ısıl konforun bozulmasına,emek gücünde verimsizliğe neden olacağı gibi, ortamın bir derece fazla ısınması da yaklaşık %5 lik enerji israfına neden olmaktadır. İşte bu gerçeklikten hareketle bugass seramik ısıtıcılar, cihaz tiplerine göre 3 veya 9 güç kademesinde imal edilerek, özellikle kafe-restorant gibi yerlerde sık sık karşılaşılan, ya üşüme, ya da sıcaktan bunalma gibi problemlerin önüne geçilmiş ve işletmeler de hem konfor bozulması hem de fazla yakıt tüketimi önlenmiştir.

Ayrıca çoklu cihaz kullanılması halinde özellikle endüstriyel tesisler için tasarladığımız BGS-104 smart otomasyon kontrol üniteleri ile maksimum enerji tasarrufu ve müthiş işletme kolaylığı sağlanmaktadır.